O NÁS

Již po 30 let stavíme, vyrábíme a montujeme interiéry nejrůznějších prostor od kanceláří, po rodinné domy, prodejny nebo restaurace. Za ta léta zkušeností můžeme s čistým srdcem říci, že ve výrobě atypických interiérů jsme vážně dobří. Chceme se ale posouvat pořád dál a reagujeme tak na měnící se potřeby pracovního prostředí.

Dedikovaných míst v kancelářích ubývá, flexibilních přibývá. Kam si tedy schovat věci, když své místo sdílíte s kolegy? LOCKERS odpovídají na otázky, kam si uložit vše od tabletu až po váš oblíbený hrnek, pokud máte sdílené pracovní místo nebo kam s kabátem, pokud si chcete nerušeně prohlédnout
výstavu v galerii nebi nakoupit v obchodním centru.

Dovolte nám představit naši sesterskou značku a produktovou novinku LOCKERS. Funkční, inteligentní a elegantní úložný systém do kanceláří, veřejných budov i vašich domovů.

DESIGN

Spojením sil s architekty ze studia Perspektiv, kteří za sebou mají více než sto tisíc metrů čtverečních kancelářských realizací vznikl nadčasový a všestranný produkt. Přemýšleli jsme, jak elegantně vyřešit úložné prostory v rozličných budovách. Chtěli jsme, aby i obyčejné skříňky na osobní věci měly v interiéru důstojné zastoupení.

Proto vznikly LOCKERS. Produkt, který obyčejná úložná řešení přeměňuje na designové solitéry.

LOCKERS odpovídají na otázky, kam si uložit vše od tabletu až po váš oblíbený hrnek, pokud máte sdílené pracovní místo nebo kam s kabátem, pokud si chcete nerušeně prohlédnout výstavu v galerii. LOCKERS vytváří z obyčejných úložných řešení designové solitéry.

JSME ČLENY AČPD

V květnu 2023 jsme se stali hrdými členy Asociace Českého průmyslového designu.

V současnosti se asociace skládá z celkem 25 předních firem působících na poli průmyslového designu v České republice.

Asociace byla založena v červenci 2020 s cílem podpory a propagace designu, spolupráce se státními a vzdělávacími institucemi, ochrany duševního vlastnictví, spolupráce mezi jednotlivými členy a zvyšování obecného povědomí o designu u široké veřejnosti.

Asociace bude podporovat průmyslový design jako nedílnou součást inovace a jako nástroj konkurenceschopnosti, usilovat o užší spolupráci se státními a vzdělávacími institucemi, hájit zájmy a duševní práva svých členů. Asociace bude propagovat průmyslový design u široké veřejnosti a tím tak obnoví hrdost na české výrobce.